Bedrijfsbezoek Bakkerij Grootkarzijn – Business Club N.V.

Bedrijfsbezoek Bakkerij Grootkarzijn

Business Club ‘t Harde bezoekt S.V. ‘t Harde – D.S.V. ’61
20 april 2015
Versterking bestuur Business Club ’t Harde
1 juni 2015

Op woensdag 20 mei zijn wij op bedrijfsbezoek geweest bij Bakkerij Grootkarzijn in ’t Harde. Deze avond was exclusief voor onze leden en deze maakten gretig gebruik van de mogelijkheid een kijkje achter de schermen te kunnen nemen bij dit regionaal bekende familiebedrijf.

Deze avond hebben wij een rondleiding gehad en heeft Ellen Grootkarzijn ons verteld over de aanloop naar haar overname in 2010 en hoe zij tot op heden de bakkerij een metamorfose heeft laten ondergaan.

47

Onder leiding van een professionele pattisier hebben 25 van onze leden eigenhandig een taart gemaakt.

Uiteraard is er afgesloten met een gezellige borrel. Namens de leden van Business Club ’t Harde willen we Ellen nogmaals bedanken voor de gezellige avond!

43